Menu
Obec Hubošovce
ObecHubošovce

Zber elektroodpadu v obci Hubošovce

Zber elekroodpadu

Zvoz sa uskutoční:
17.02.2023 o 09:00 hod.

Milí občania,

spoločnosť H+EKO  uskutoční zber nefunkčného elektroodpadu v našej obci dňa 17.02.2023 (t.j. v piatok) o 09:00 hod.

Staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie, televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, svietidlá, batérie, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky (iba elektrické, nie benzínové), a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu Vás prosíme, aby ste nefunkčné elektrické spotrebiče nechali na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou a tak zabezpečili pracovníkom zberovej spoločnosti bezproblémovú nakládku

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré Vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.

Upozornenie: Elektroodpad vyložený po tomto čase bude odvezený až v najbližšom termíne zberu.

 

Ďakujeme, že sa staráte o čistotu životného prostredia.

Aktualizácia 14.02.2023

Milí občania,

spoločnosť H+EKO  uskutoční zber nefunkčného elektroodpadu v našej obci dňa 11.11.2022 (t.j. v piatok) o 09:30 hod.

Staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie, televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, svietidlá, batérie, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky (iba elektrické, nie benzínové), a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu Vás prosíme, aby ste nefunkčné elektrické spotrebiče nechali na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou a tak zabezpečili pracovníkom zberovej spoločnosti bezproblémovú nakládku

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré Vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.

Upozornenie: Elektroodpad vyložený po tomto čase bude odvezený až v najbližšom termíne zberu.

 

Ďakujeme, že sa staráte o čistotu životného prostredia.

Aktualizácia 09.11.2022

Milí občania,

spoločnosť H+EKO  uskutoční zber nefunkčného elektroodpadu v našej obci dňa 19.08.2022 (t.j. v piatok) o 08:30 hod.

 

Staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie, televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, svietidlá, batérie, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky (iba elektrické, nie benzínové), a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu Vás prosíme, aby ste nefunkčné elektrické spotrebiče nechali na dostatočne viditeľnom mieste pred svojou bránou a tak zabezpečili pracovníkom zberovej spoločnosti bezproblémovú nakládku

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré Vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.

Upozornenie: Elektroodpad vyložený po tomto čase bude odvezený až v najbližšom termíne zberu.

 

Ďakujeme, že sa staráte o čistotu životného prostredia.


elektroodpad

 

Dátum vloženia: 14. 2. 2023 14:00
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 2. 2023 10:31
Autor: Správce Webu

Voľby

Voľby 2022

Referendum

Referendum

Sviatok

Meniny má Vieroslava, Vieroľub, Vieromil, Vieroslav

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 30. 3. 2023
mierny dážď 6 °C -2 °C
piatok 31. 3. mierny dážď 9/2 °C
sobota 1. 4. mierny dážď 12/5 °C
nedeľa 2. 4. rain and snow 8/1 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:310
TÝŽDEŇ:999
CELKOM:415196

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na